Strona główna | Dodaj do ulubionych | Kontakt

Podstawowe funkcje modułu TACHO.

InterLAN Tacho to zaawansowany i precyzyjny program do analizy danych z tachografów analogowych i cyfrowych w zakresie błędów wypełniania tarczek, analizy czasu jazdy i odpoczynku kierowcy według obowiązujących przepisów (AETR) oraz rozliczania czasu pracy kierowców zgodnie z ustawą.

Moduł Tacho jest przygotowany zarówno do obsługi danych z tachografów analogowych (skanowanie i automatyczne odczytywanie danych z tarczek) jak i cyfrowych (z wykorzystaniem kart). Na bieżąco dostarczane do systemu dane pozwalają na planowanie pracy kierowcy z uwzględnieniem wymaganych dla niego przerw. 
Rozliczanie czasu pracy kierowcy odbywa się z wykorzystaniem definiowanych okresów rozliczeniowych dla równoważonych norm czasu pracy trybu zadaniowego.

Ponadstandardową funkcjonalnością modułu InterLAN Tacho jest możliwość wykorzystania bieżących informacji o czasie jazdy i pracy kierowców w procesie planowania, dzięki zdalnemu ich pobieraniu bezpośrednio z pojazdu za sprawą integracji z zaawansowanymi systemami GPS.


Oferta projektu logo, wizytówki, ulotki, nadruku. Więcej...

Oferta specjalna dla Biur Rachunkowych. Więcej...

Opinie o KoMa Krzysztof Maj
Copyright © 2009-2016 Strona główna     Programy     Usługi     O firmie     Kontakt Created by KoMa